BASIC PROFILE

Deska BASIC PROFILE je speciálně uzpůsobena pro pohodlné užití a dokonalé utěsnění. Na obou podélných stranách obsahuje prolis s možnou šířkou mezi 10 – 15 mm. Toto opracování hran umožňuje snadnou přípravu pro aplikaci, zatmelení a přípravu hladkého povrchu. Utěsnění spár eliminuje průchod zvukových vln, čímž jsou podpořené akustické vlastnosti samotné desky.

Deska je skvělou alternativou například sádrokartonu. Ve srovnání s ním je odolnější, méně rozbitná a ekologicky šetrná – stejně jako ostatní PackWall desky je produktem recyklace nápojových obalů.

Pevnost

Konstrukční deska unese více než 65 kilogramů na 4,5mm šroub při tloušťce 12 mm, což umožňuje přímou montáž nábytku bez nutnosti hledat nosníky nebo používat speciální spojovací materiál.

Udržitelnost

o 85-90 % nižší emise CO2 než u alternativ. Nízký obsah těkavých organických látek, žádné přísady.

hladké

Naše kompozitní desky jsou lisovány za vysokých teplot a tlaku a jsou opatřeny povrchovým papírem podobně jako sádrokartonové desky. Výsledkem je hladká deska, kterou lze libovolně povrchově upravit.

Cirkulární

Vyrobeno 100% z recyklovaného materiálu a již jednou vyrobené desky jsou 100% recyklovatelné znovu a znovu.

Jednoduchost

K montáži, manipulaci a následným úpravám se používají stejné nástroje, spojovací materiály a způsoby finálních úprav jako u tradičních dřevěných nebo sádrokartonových desek. Není tedy třeba žádné speciální znalosti ani vybavení.

Flexibilita

Konstrukční desku lze za tepla ohýbat a zakřivovat pro instalaci na zaoblené rohy, oblouky nebo jiné nestandardní tvary.

Izolace

Vynikající tepelná a zvuková izolace ve srovnání s jinými stavebními deskami. Zvuk je pohlcován a teplo se odráží zpět do místnosti.

Stabilita

Kompozitní desky PackWall snášejí velké výkyvy teplot a vlhkosti, přičemž si zachovávají své rozměry, tvar a vlastnosti.

CO2 Stopa

0,42 Kg CO2e / M2

Vstupní suroviny

100% odpad

Tepelná vodivost

<= 0,19 W/(M*K)

Objemová hmotnost

~ 850 Kg / m3

Recyklovatelnost

100% opakovaně

Vzduchová neprůzvučnost

>= 32 dB

Reakce na oheň

D - s1, d1

Rozlupčivost

≥ 0,061 N/Mm2

Difúzní odpor

705 mí

DALŠÍ TYPY PRODUKTŮ

Zajímají Vás další informace o PackWall deskách?