VÝHODY

Snadná aplikace a manipulace

Desky nacházejí široké spektrum využití ve stavebnictví i v nábytkářství. Pro různé aplikace je lze snadno přizpůsobit – je možné je barvit, dýhovat, laminovat, lepit, zpevnit mřížkou a přetmelit, natáhnout fasádní stěrku a barvu, přilepit dekor nebo obklad. Desky PackWall jsou zcela zdravotně nezávadné a neuvolňují se z nich žádné těkavé látky. Jakmile desky PackWall splní svůj účel, ať již ve stavebnictví, nábytkářství nebo jako dočasné stavby na výstavních stáncích či staveništích, lze je opětovně použít jako vstupní surovinu pro nové desky.

Vzduchová neprůzvučnost 32db

PackWall desky se vyznačují vynikajícími akustickými vlastnostmi. Zamezují šíření zvukových vln, a proto jsou díky zvukové neprůzvučnosti skvělým materiálem nejen pro vnitřní příčky, ale i podkroví podkrovní místnosti. Pro své vlastnosti se používají jako speciální akustické předstěny tam, kde chcete výrazně zamezit šíření hluku do dalších prostor nebo zamezit pronikání hluku z okolí.

Kročejový útlum

Desky PackWall poskytují vysoký kročejový útlum – při aplikaci na podlahy tlumí nárazy a minimalizují rezonování zvuku. Tyto vlastnosti oceníte zejména tam, kde k Vám proniká klapot dámských střevíčků – ať to jsou chodby i místnosti ve vícepatrových bytových domech nebo v kancelářských budovách, tak také i v podkrovních místnostech rodinných domů.

Pevnost a odolnost

Díky své kompozitní struktuře jsou desky PackWall velice odolné proti poničení či rozbití, odolávají prokopnutí či úderům těžkými předměty. Přestože jsou pevné a odolné, tak se dají řezat ruční, přímočarou i kotoučovou pilou s většími zuby, jsou také jednoduše připevnitelné šrouby nebo nastřelovacími sponami. Šrouby v nich pevně drží a snesou i vysoké zatížení. Není tedy potřeba používat speciální hmoždinky nebo podpůrné závěsné systémy.

Ekologické řešení

Jedinečný design, ale i praktické atributy našich desek pocházejí z charakteristických vlastností nápojových kartonů, které jsou známé svou dlouhou životností, odolností a ochrannou funkcí.

Použité obaly od nápojů neskončí na skládce, ale jejich kvality mohou být dále využity v konstrukcích budov, interiérovém designu či nábytkářství. PackWall desky jsou ideálním řešením pro udržitelné stavebnictví.

Více informací o procesu výroby a udržitelném přístupu naleznete zde.

Zajímají Vás další informace o PackWall deskách?