POUŽITÍ

STAVEBNICTVÍ

PackWall desky jsou široce využitelné v obytných i průmyslových budovách. Jsou ekologickou a k přírodě šetrnou náhradou dřevovláknitých, sádrovláknitých a sádrokartonových prvků. Skvěle se hodí pro vnitřní i vnější stěny, dělicí příčky, šikmé střechy, podlahy a ploché střechy (jako pochozí plocha pod hydroizolací). Mohou sloužit i jako dočasné oplocení, výplně otvorů, ochrana oblouků, sloupů nebo garáží.

Podle konkrétního záměru je možné zvolit mezi deskou BASIC, BASIC PROFILE, případně varianty s viditelným dekorem desky – DESIGN či DOUBLE DESIGN.

Previous slide
Next slide

Exkluzivní řešení nabízejí PackWall desky pro návrhy výstavních expozic. Pro prezentaci výrobků a dekoraci stánku na veletrhy či výstavy mohou architekti využít jednak jedinečný dekor desek DESIGN, ale také jejich přidanou hodnotu – udržitelnost, a tedy prostřednictvím PackWall desek prezentovat zodpovědný přístup k životnímu prostředí.

Previous slide
Next slide

NÁBYTKÁŘSTVÍ

Kompozitní desky PackWall jsou díky svým vlastnostem skvělým materiálem pro výrobu mnoha typů nábytku a interiérových řešení. Mohou tvořit korpusy skříní, skříněk a komod, i jejich dvířka. Jsou vhodné pro výrobu stolů, mohou sloužit jako konstrukce čalouněného nábytku nebo jako základ pro laminování a dýhování. Jsou alternativou k dřevotřískovým deskám, MDF, HDF i OSB deskám.

V nábytkářském průmyslu bývá využíván zejména typ DESIGN DOUBLE, kdy je originální textura desky viditelná z obou stran. Při požadavku na dekor pouze z jedné strany je možné využít desku DESIGN. Deska BASIC je vhodným základem pro nábytek a interiérová řešení v případě, kdy chceme nábytek opatřit dalším povrchovým zpracováním (např. polepit, laminovat atd.).

Unikátní řešení nabízejí desky architektům a designérům výstavních stánků, kde mohou sloužit nejen jako konstrukční prvky, ale i jako vybavení expozice, nábytek či dekorace.

Máte zájem o více informací PackWall deskách?