VÝHODY

Pevné a odolné akustické desky

PackWall desky se vyznačují vynikajícími akustickými vlastnostmi. Poskytují vysoký kročejový útlum – při aplikaci na podlahy tlumí nárazy a minimalizují rezonování zvuku. Zamezují také šíření zvukových vln, a proto jsou díky zvukové neprůzvučnosti vynikajícím materiálem také pro vnitřní příčky.

Desky jsou pevné a odolné, zcela zdravotně nezávadné a neuvolňují se z nich žádné těkavé látky. Mají skvělé tepelně-izolační vlastnosti, které jsou srovnatelné s přírodním dřevem. V chladných podmínkách zamezují úniku tepla z objektu ven i průniku chladu dovnitř. Tyto kvality z nich činí široce využitelný stavební materiál.

NOHY
POUZITI 1

Snadné použití a opracování

Desky nacházejí široké spektrum využití ve stavebnictví i nábytkářství. Pro různé aplikace je lze snadno přizpůsobit – je možné je barvit, stěrkovat, dýhovat, laminovat, tmelit či lepit.

Dobře se řežou ruční i kotoučovou pilou, jsou jednoduše připevnitelné šrouby nebo nastřelovacími sponami. 

Více o možnostech využití desek zjistíte zde.

Ekologické řešení

Jedinečný design, ale i praktické atributy našich desek pocházejí z charakteristických vlastností nápojových kartonů, které jsou známé svou dlouhou životností, odolností a ochrannou funkcí.

Použité tetrapaky neskončí na skládce, ale jejich kvality mohou být dále využity v konstrukcích budov, interiérovém designu či nábytkářství. PackWall desky jsou ideálním řešením pro udržitelné stavebnictví.

Více informací o procesu výroby a udržitelném přístupu naleznete zde.

CHLAP3

Zajímají Vás další informace o PackWall deskách?