Packwall logo 5

UDRŽITELNOST

UDR 2

Desky Packwall vznikají patentovanou technologií recyklace z nápojových kartonů. Jsou ekologickou alternativou mnoha stavebním materiálům.

Z bezcenného odpadu se použité tetrapaky v našich rukou stávají výrobní surovinou se skvělými funkčními vlastnostmi

1

Na začátku jsou použité nápojové obaly, které by jinak vyletěly komínem.

3 1

Obaly rozemeleme a za tepla z nich lisujeme desky různých rozměrů.

2

Základním produktem je deska, kterou lze nejrůznějším způsobem povrchově upravit a využít.

2 oprava

S PackWallem můžete stavět dům i vytvořit parádní interiér. Fantazii a možnostem se meze nekladou.

originalita materiálu

packwall obr 05

Jsme hrdí na to, že z odpadu, který by jinak skončil na skládce nebo ve spalovně, dovedeme vytvořit něco nového, co v rukou dalších šikovných lidí dává vznik něčemu krásnému a užitečnému – ať už jde o nábytek, obložení interiéru nebo třeba příčky v novém domově.

Mezi našimi deskami stěží najdete dva stejné kusy. Kvůli svému netradičnímu zdrojovému materiálu mají jedinečnou strukturu.

Používáme recyklovanou surovinu různých barev. Zpracováváme materiál, který výrobci opatří svým brandovým obalem a který spotřebitelé využijí a následně jako odpadní obal vyhodí. Každá deska je proto jedinečná a barevně se liší.

Jádro našich desek je vyrobeno z drcených, slisovaných částí tetrapacků. Má texturu podobné pomerančové kůře, která kopíruje drcené částice pod povrchem. Nejvíce jsou tyto charakteristiky patrné v desce Design, která viditelně využívá tento jedinečný dekor.

HP 4 1
placeholder

Ačkoli je každá deska originálem, u všech se můžete spolehnout na jejich certifikovanou pevnost, odolnost a vynikající akustické a izolační vlastnosti.

Více informací o vlastnostech Packwall desek naleznete zde

Zajímají Vás další informace o PackWall deskách?

© 2024 PACKWALL